fbpx

PRILLIDE HOOLDAMINE

Kuidas puhastada sinise valguse prille?

I variant

Lase kraanist joosta kuumal veel nii kaua kuni hakkab kerget auru tulema. Aseta enda prillid auru lähedale, liigutades neid nii, et klaasid kattuks auruga. Sulge kraan ja puhasta õrnalt klaasid spetsiaalse prillipuhastuslapiga.

II variant

Pane kaussi sooja vett ning kasta enda prillid korraks sooja vee sisse, jälgi, et mõlemad prilliklaasid saaksid veega kaetud. Hõõru õrnalt prilliklaase pehme nõudepesulapiga(mitte švammiga). Seejärel jäta prillid mõneks minutiks kuivama ja puhasta klaasid spetsiaalselt prillidele mõeldud puhastuslapiga.

Kas sinisevalguse prille tohib puhastada spetsiaalse prillipuhastus vahendiga?

Kui olete soetanud endale sininevalgus.ee e-poest sinise valguse prillid ning soovite neid puhastada spetsiaalse prillide puhastusvahendiga, peate veenduma, et need oleks AR-kattekihile ohutud! Kui antud informatsiooni ei ole puhastusvahendil kirjas, siis ei soovita me seda kasutada! Vastasel korral rikub aine prilliklaasid jäädavalt ja prillide toime ei pruugi olla enam sama. 

Palume prillide puhastamiseks kasutada tavapäraseid meetodeid. Kõik ained ei pruugi sobida prillide puhastamiseks ja võivad rikkuda klaaside kvaliteeti. 

 

Täname teid!

Teie sininevalgus.ee